top of page

נעים להכיר

מורן לאור, נטורופתית מוסמכת (ND), הרבליסטית קלינית (CL.H) ורפלקסולוגית בכירה בקופ"ח מאוחדת ובקליניקה פרטית

בוגרת קמפוס ברושים לרפואה משלימה אינטגרטיבית, המועדון לספורט באוניברסיטת ת"א.

מזכירת העמותה הישראלית
לצמחי מרפא
חברה באיגוד ההרבליסטים הישראלי ובאיגוד הנטורופתים

מורן לאור

עוד קצת עליי

נעים להכיר, מורן לאור, נטורופתית והרבליסטית. 
עולם הטיפול הנטורופתי זו אהבה גדולה בחיי, אותה גיליתי אחרי הרבה שנים בעולם ההשקעות. אני מאמינה ברפואת גופנפש הוליסטית המשלבת מחקר מודרני ומסורת. התשוקה שלי היא בישול ושילובים (סינרגטיקה) של מזונות. הייעוץ שלי מתחשב בגנטיקה, מסורת, דפוסים ביולוגיים, אנרגיה, ודפוסים התנהגותיים בתזונה ובאורח החיים יחד עם פיענוח המקום הרגשי. אני מאמינה בטיפול מותאם אישית שנותן ביטוי לא רק לשינוי המיוחל אלא גם לאתגרים שבדרך אליו, הרבה פעמים מטופלים מעוניינים בשינוי בריאותי או רגשי אך נתקלים באתגרים להשיג אותו. אני פוגשת את זה בקליניקה לא מעט, מצד אחד הרצון להרגיש טוב ומצד שני הצורך לוותר על הרגלים. גם אני הייתי שם וחשוב לי לדייק את הטיפול ולהוביל את המטופלים שלי לעבר השינוי שהם מעוניינים לעשות. עבורי, הגילוי של שפע הדרכים לעשות שינוי השאיר אותי בהכרת תודה כל יום בחיי וחשוב לי להעביר זאת הלאה. חשוב לי שאנשים יכירו פתרונות אפשריים לריפוי, החלמה ושינוי אורח החיים.

 

מלבד הרצון לטפל ולהנגיש את תחום הנטורופתיה, דבר נוסף שהוביל אותי להעמיק בתזונה הוא העובדה שאני מתמודדת מגיל קטן עם סוכרת טייפ 1, ובמהלך כל שנות לימודי הנטורופתיה - הגיעה סקרנות גדולה, שהובילה אותי לאסוף כמה שיותר מידע, לקרוא מחקרים, להציף שאלות ותהיות סביב נושא הסוכרת ומהר מאוד זה הוביל אותי גם להעמיק בנושאים משלימים כגון: הפרעות מטבוליות שונות הקשורות לסוכר, למערכת ההורמונלית, יתר שומנים בדם, כבד שומני, יתר לחץ דם ועוד.


מה שמרתק אותי עד היום זה לגלות אצל כל מטופל/ת חדש/ה כמה הגוף והנפש קשורים זה בזו, איך הם משפיעים ומושפעים מהתגובה למצבי לחץ וסטרס באופנים שונים כך שלפעמים המפתח לשינוי הוא בנפש שלנו.


בימים אלה אני עובדת בקליניקה פרטית בת"א ובקופ"ח מאוחדת כרפלקסולוגית ונטורופתית.
מתמחה ומטפלת בעיקר בנשים. בצד הרגשי בחרדה ודכדוך, ובצד הרפואי בבנושאים הקשורים לבריאות האישה, פריון, גניקולוגיה ומחלות מטבוליות כגון: יתר לחץ דם, יתר שומנים בדם, סוכרת, כבד שומני והפרעות בבלוטת התריס.
הכלים שאני מציעה הם ייעוץ תזונתי, צמחי מרפא, פרחי באך, רפלקסולוגיה, ארומתרפיה ודמיון מודרך.
הבחירה בכלים בהם אשתמש נעשית לאחר תשאול רחב ומעמיק ושיח משותף מול המטופל.


את לימודיי אני ממשיכה בחקירה ולמידה מתמדת באופן עצמאי וגם מול מנחים ומרצים בעלי ותק רב בתחום.
חשוב לי להישאר מעודכנת במחקרים חדשים ותובנות חדשות הנוגעים לעולם הטיפולי והרפואי.

 

בא לך לשמוע עוד פרטים על התהליך הטיפולי?
אני מזמינה אותך לגלות את יתרונות הרפואה הנטורופתית. 
נתחיל באבחון והתאמה אישית, נציב מטרות ומשימות מדויקות אשר יעזרו לך להחזיר את הגוף שלך לאיזון, ונמשיך בליווי קשוב ומותאם אישית שיביא לשיפור באיכות החיים שלך.

הקליניקה
bottom of page